• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER
Gra strategiczna na przeglądarkę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Różnego rodzaju gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły tego typu dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość tworzenia chociażby własnej firmy praktycznie od podstaw; bardzo często nie jest to łatwe zadanie, gdyż każdy gracz musi troszczyć się w nich o całe mnóstwo najróżniejszych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Obecnie rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj sprawnie działającej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest łatwe. Trzeba tutaj cały czas dbać przykładowo o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się właściwie jak w czasie tworzenia rzeczywistej firmy. Co więcej, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie jest bardzo atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony doskonale będzie się z nią bawił właściwie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

Categories: Rozrywka

Comments are closed.